Opinie klientów

Ten lokal jest lepszy niż inne w naszym mieście, świetnie zaopatrzony bar, wspaniała atmosfera. Na pewno będę tu częstym gościem!

- Izabela

Nasi drodzy Goście!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od jutra drzwi naszego hotelu zostają dla Was otwarte!

Zapewniamy, że sumiennie przygotowaliśmy się do przyjęcia podróżników i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły. Codziennie prowadzona jest dezynfekcja pokoi oraz całego obiektu. Jednocześnie informujemy, że do dyspozycji naszych gości pozostaje płyn do dezynfekcji oraz rękawiczki nitrylowe.

Obiecujemy, że zrobimy wszytsko, abyście mogli czuć się u nas bezpiecznie! :)

Do zobaczenia!

O nas

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do komfortowo wyposażonego „Gościńca Brańskiego” łączącego tradycję z nowoczesnością.

Bransk jest urokliwym miasteczkiem na Podlasiu z dużą ilością lasów, łąk, pól i rzek. Atrakcyjne położenie i urok doliny Nurca oraz nieskażona natura sprawia, że Brańsk jest idealnym miejscem dla spragnionych kontaktu z przyrodą. Ładna i spokojna okolica daje możliwość indywidualnego i rodzinnego wypoczynku o każdej porze roku.

Miasto jest częścią Równiny Bielskiej, która wchodzi w skład Niziny Północno-Podlaskiej. Brańsk jest jednym z najstarszych miast Podlasia- prawa miejskie uzyskało w 1493 roku. Miasto było siedzibą sądów grodzkich i ziemskich oraz miejscem obrad sejmików szlachty bielskiej.

Brańsk otoczony jest lasami zasobnymi w grzyby i jagody, położony jest w południowej części „Zielonych Płuc Polski” W okolicy można spotka dzikie zwierzęta ( łosie, sarny, dziki,lisy, bobry ) i ptaki ( bociany białe i czarne, migrujące łabędzie, żurawie, kilka gatunków drapieżnych i inne )

Brańsk to idealne miejsce dla ceniących malownicze , naturalne krajobrazy, dla szukających spokoju, poszukiwaczy śladów nieskażonej natury. Czyste powietrze, cisza, spacery nad rzeką i do położonych w zasięgu ręki dużych kompleksów leśnych, to doskonały sposób na wypoczynek. Brańsk to idealna przystań dla spragnionych przyrody, preferujących wypady samochodowe lub rowerowe po okolicy.

Lokalizacja

- 24 km od skansenu i Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu
- 8 km od Pałacu Ossolińskich w Rudce
- 12 km od Sanktuarium Maryjnego w Hodyszewie
- 45 km od zabytkowego Drohiczyna n. Bugiem ( siedziba biskupstwa )
- 68 km od Białowieży
- 60 km od Białegostoku
- 60 km od zabytkowego Tykocina ( muzeum kultury żydowskiej )
- 160 km od Warszawy
- 62 km od polsko-białoruskiego przejścia granicznego w Połowcach

Gościniec Brańskie jest idealnym miejscem turystyki biznesowo-szkoleniowej, rekreacji, turystyki ekologicznej, a także bazą noclegową dla turystów krajowych i zagranicznych odwiedzających Białowieżę, Polskę Północno- Wschodnią, Białoruś.

Gościniec Brański zapewnia Państwu

- Organizację i obsługę imprez okolicznościowych ( przyjęcia weselne, uroczystości rodzinne )
- Kompleksową organizację i obsługę imprez biznesowo- konferencyjno- szkoleniowych
- Nowocześnie urządzoną bazę noclegową
- Profesjonalną obsługę
- Wyśmienitą kuchnię
- Oferujemy 50 miejsc noclegowych w pokojach o różnej strukturze, wyposażonych w telefon, telewizor, radio, łazienkę z kabiną natryskową oraz łącze internetowe

Rezerwacje

welcome

Sprawdź naszą ofertę pokoi oraz sali bankietowej i zarezerwuj już dziś.

O nas

about us

Dowiedz się więcej o naszym Gościńcu.

Mapka dojazdowa

location

Problemy z dotarciem? Sprawdź, jak do nas dojechać dzięki zamieszczonej mapce.

top