Opinie klientów

Ten lokal jest lepszy niż inne w naszym mieście, świetnie zaopatrzony bar, wspaniała atmosfera. Na pewno będę tu częstym gościem!

- Izabela

O nas

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do komfortowo wyposażonego „Gościńca Brańskiego” łączącego tradycję z nowoczesnością.

Bransk jest urokliwym miasteczkiem na Podlasiu z dużą ilością lasów, łąk, pól i rzek. Atrakcyjne położenie i urok doliny Nurca oraz nieskażona natura sprawia, że Brańsk jest idealnym miejscem dla spragnionych kontaktu z przyrodą. Ładna i spokojna okolica daje możliwość indywidualnego i rodzinnego wypoczynku o każdej porze roku.

Miasto jest częścią Równiny Bielskiej, która wchodzi w skład Niziny Północno-Podlaskiej. Brańsk jest jednym z najstarszych miast Podlasia- prawa miejskie uzyskało w 1493 roku. Miasto było siedzibą sądów grodzkich i ziemskich oraz miejscem obrad sejmików szlachty bielskiej.

Brańsk otoczony jest lasami zasobnymi w grzyby i jagody, położony jest w południowej części „Zielonych Płuc Polski” W okolicy można spotka dzikie zwierzęta ( łosie, sarny, dziki,lisy, bobry ) i ptaki ( bociany białe i czarne, migrujące łabędzie, żurawie, kilka gatunków drapieżnych i inne )

Brańsk to idealne miejsce dla ceniących malownicze , naturalne krajobrazy, dla szukających spokoju, poszukiwaczy śladów nieskażonej natury. Czyste powietrze, cisza, spacery nad rzeką i do położonych w zasięgu ręki dużych kompleksów leśnych, to doskonały sposób na wypoczynek. Brańsk to idealna przystań dla spragnionych przyrody, preferujących wypady samochodowe lub rowerowe po okolicy.

Lokalizacja

- 24 km od skansenu i Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu
- 8 km od Pałacu Ossolińskich w Rudce
- 12 km od Sanktuarium Maryjnego w Hodyszewie
- 45 km od zabytkowego Drohiczyna n. Bugiem ( siedziba biskupstwa )
- 68 km od Białowieży
- 60 km od Białegostoku
- 60 km od zabytkowego Tykocina ( muzeum kultury żydowskiej )
- 160 km od Warszawy
- 62 km od polsko-białoruskiego przejścia granicznego w Połowcach

Gościniec Brańskie jest idealnym miejscem turystyki biznesowo-szkoleniowej, rekreacji, turystyki ekologicznej, a także bazą noclegową dla turystów krajowych i zagranicznych odwiedzających Białowieżę, Polskę Północno- Wschodnią, Białoruś.

Gościniec Brański zapewnia Państwu

- Organizację i obsługę imprez okolicznościowych ( przyjęcia weselne, uroczystości rodzinne )
- Kompleksową organizację i obsługę imprez biznesowo- konferencyjno- szkoleniowych
- Nowocześnie urządzoną bazę noclegową
- Profesjonalną obsługę
- Wyśmienitą kuchnię
- Oferujemy 50 miejsc noclegowych w pokojach o różnej strukturze, wyposażonych w telefon, telewizor, radio, łazienkę z kabiną natryskową oraz łącze internetowe

Rezerwacje

welcome

Sprawdź naszą ofertę pokoi oraz sali bankietowej i zarezerwuj już dziś.

O nas

about us

Dowiedz się więcej o naszym Gościńcu.

Mapka dojazdowa

location

Problemy z dotarciem? Sprawdź, jak do nas dojechać dzięki zamieszczonej mapce.

top